Oddziały - Europa

Profesjonalizm i międzynarodowe doświadczenie całego zespołu sprawiają, że jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm udzielających pożyczek pozabankowych w Polsce.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy z sektora FinTech UAB Aventus Capital. Grupa Aventus Capital obecna jest w 5 europejskich krajach i planuje dalszą ekspansję. W skład grupy, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą także: Czechy, Litwa, Łotwa, Gruzja, Ukraina i Kazachastan..

Historia Firmy

Początki firmy Aventus Group Sp. z o. o. (dawniej Mała Pożyczka) - właściciela marki Pożyczka Plus - sięgają 2012 roku. Są silnie związane z rozwojem polskiego rynku pożyczek online. Misją firmy jest świadczenie usług finansowych w zaufany, prosty i szybki sposób, w oparciu o nowoczesne narzędzia sprzedaży online.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Co to znaczy? Oznacza to, że jesteśmy otwarci na otoczenie, chętnie angażujemy się w prospołeczne projekty (np. Szlachetna Paczka), współpracujemy z uczelniami, a nasi pracownicy są Honorowymi Dawcami Krwi.